OYUNCULARIMIZ
BAYAN MODEL
ERKEK MODEL
ÇOCUK CAST

ella model cast ajans mankenlik ajansları

ella cast ajans mankenlik ajansları

cast ajansları mankenlik ajansları

ella bünyesinde, genellikle küçük yaşlarda keşfettiğimiz yeteneklerimizi, profesyonel model, manken ve oyuncular olarak sektöre kazandırıyoruz. İstanbul, Antalya ve İzmir oriflerimizde, Mankenlik ajanslarımız, moda defileleri expozisyon ve ürün sunumlarına, katalog çekimlerine yerli ve yabancı manken model casting hizmeti; cast ajanslarımız sinema, dizi ve reklam filmleri için oyuncu casting hizmeti ile tüm oyuncu ve modellerimize kariyer planlama ve menajerlik hizmeti sunuyoruz.Ajans başvurularınız için lütfen oyunculuk ve mankenlik ajansları başvuru formumuzu doldurmadan önce ajans başvuruları ile ilgili bilgiler bölümümüzü okuyunuz.

Ella Model Cast Ajans Mankenlik Ajansları İstanbul Beyoğlu Reklam Ajansı - Armut.com Bizimle tanışmak, proje ve etkinliklerinizde pozitif ve sıcakkanlı bir disiplinle yetiştirdiğimiz güleryüzlü ekibimizle çalışmak isterseniz, iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımız ile ilgili referanslarımızın listesini aşağıda görebilir, ayrıca çalışmalarımız takip etmek için sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz..
Ayrıca event saha ajansı olarak marka destek aktiviteleri ve tanıtım organizasyonlarınıza, fuar hostesi, stand hostesi gibi hizmetleri sağlıyoruz.
ella model & talent management all rights reserved

Etiketler: cast ajans, fotomodel, eğitim, manken ajansı, oyunculuk ajansları, mankenlik ajansları

Ella Nasıl Çalışır?

Ella cast ajansları, İstanbul, Antalya ve İzmir şehirlerimiz başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok ilinden gelen tüm başvuruları tek tek değerlendirerek bir ön eleme yapar. Seçilen adaylar; görüşme ve deneme süresi sonrasında, çalışma disiplini, yetenek, kamera görüntülerinin beğenilmesi gibi unsurlar da göz önünde bulundurularak asıl kadroya alınır. Asıl kadroda bulunan tüm oyuncu adayları için oyunculuk eğitimi, medya tanıtımı, pr ve tam kapsamlı menajerlik hizmeti çalışmaları yapılır.

Cast Ajans'a kayıtlı olmak oyuncu olmak için yeterli midir?

Oyuncu olmak ve oyunculuğu profesyonelce yapmak için bir cast ajansına kayıt olmak yeterli değildir. Öncelikle çok çalışmak ve aynı zamanda yetenek ve emek isteyen bu meslekte yer edinmek oldukça zorlu bi süreçtir. Üstelik günümüzde neredeyse herkes ünlü bir oyuncu olmak için cast ajanslarına başvurmaktadır. Ajans olarak özellikle gençlere tavsiyemiz bu alanda değerli vaktinizi ve enerjinizi harcamadan önce tiyatro grupları ve atölyelerine katılarak mesleğin sizin için uygun olup olmadığını yaşayarak görmeleridir..

Başarılar dileğiyle..

Ella - Cast Ajansları

  • ella