OYUNCULARIMIZ
BAYAN MODEL
ERKEK MODEL
ÇOCUK CAST

Oyuncu Ajansı

Oyunculuk Ajansları

Bildiğiniz gibi ülkemiz dizi sektörü, son yıllarda dünyanın bir çok ülkesindeki kanallara satışı yapılan ve tüm bu ülke kanallarında ilgiyle izlenen dizi yapımları sayesinde oldukça gelişmiş ve sürekli büyümeye devam etmektedir. Bu doğrultuda, yapım kalitesinin artması ve bu dizilerde rol alacak oyuncuların yetişmesi için oyunculuk ajansları büyük rol oynamaktadır. oyunculuk ajansları olarak, başvuru yapan adayların oyunculuk ajansları başvuru formu muzu kullanarak gönderdikleri başvuruları değerlendirme konusunda hassas bir süreç izliyoruz. Bu yüzden başvuruların sonuçlarının gecikmesi söz konusu olabiliyor. Onay gönderilen başvuru adaylarının tümünü bilgilendirme e-postası aracılığı ile ofisimize görüşmeye çağırıyoruz. Bu şekilde uygun adaylara görüşmede gereken zamanı ayırabilmiş oluyoruz.


Oyunculuk Ajansları
Oyunculuk Ajansları
Ön görüşme sonrası oyunculuk ajansları kadromuza katılmaya uygun olan oyuncu adaylarının cast sunumları için uygun fotoğraflarını ve video tanıtım görüntülerini kaydediyoruz. Bu sayede yapımcı-yönetmen ve oyuncu arasındaki iletişimi daha sağlıklı ve zaman kaybı yaşatmayacak şekilde kurmuş oluyoruz.


Oyunculuk Ajansları
Oyunculuk Ajansları
Peki oyunculuk ajansları na başvururken nelere dikkat etmemiz gerekir? Öncelikle bu mesleğin şans eseri elde edilen bir meslek olduğu yanılgısına düşmeyin. Diğer bütün mesleklerde olduğu gibi öğrenmesi zor, sabır ve çok çalışma gerektiren bir süreçtir. Ve tabii ki çok çalışan herkesin de gerçekten büyük başarılar yakalaması mümkündür. Özellikle başvuru yaparken seçeceğiniz fotoğrafları çekerken yahut seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar ise:
Kamera:
Başvuru gönderirken profesyonel kamera ile çekilmiş fotoğraflar göndermek zorunda değilsiniz. Bu tabii ki bir avantajdır, fakat asıl amacımız hakkınızda bir ön fikir sahibi olmak olduğundan ve günümüzde akıllı telefon kameraları gayet yeterli bir kaliteye sahip olduğundan, telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflar yeterli olacaktır
Işık
Özellikle profesyonel kamera ile çekilmeyen fotoğraflarda en önemli etken ışık konusudur. Mutlaka gün ışığında çekilmiş fotoğraflar seçiniz.
Kıyafet ve Aksesuar
Başvuruda öncelikli amacımız yüzünüzü görmek olduğundan güneş gözlüğü gibi yüzünüzü kısmen de olsa kapatan aksesuarları fotoğrafta kesinlikle kullanmayınız. Bu tip fotoğrafları olan başvuruları genellikle incelemeden siliyoruz. Kıyafet konusuna gelince, özellikle fiziğinizi belli eden kıyafetler giymeniz tercih edilir. Bunun dışında herhangi bir kıyafet sınırlaması yoktur.
oyunculuk ajansları başvurusu

Etiketler: oyunculuk ajansları, ajans, oyuncu, ajansları, ajansı, oyunculuk