OYUNCULARIMIZ
BAYAN MODEL
ERKEK MODEL
ÇOCUK CAST

Oyuncularımız

Büşra Develi

D. Tarihi: 1993
Boy: 1,78 m
Okul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro ve Oyunculuk
Rol aldığı projeler: Tatlı Küçük Yalancılar (TV) 2015
Tatlı İntikam (TV) 2016
Bugün Burada (Tiyatro) 2016
Ayla (Sinema) 2016
Devamını Oku

Ayşin

D. Tarihi: 1997
Boy: 1,70 m
Göz Rengi Mavi

Talia

D. Tarihi: 1999
Boy: 1,70 m
Göz Rengi Mavi

Gökçe

D. Tarihi: 1993
Boy: 1,71 m
Ölçüler 83/62/92
Göz Rengi Kahve

İlknur

D. Tarihi: 1981
Boy: 1,70 m
Okul Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro ve Oyunculuk
Okul Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV-Sinema
Rol aldığı projeler: 2009 Yedi Kocalı Hürmüz (Sinema)
2009 Kanal-i- zasyon (Sinema)
2007 Kaybedenler (Sinema)
2012 Alemin Kralı
2010 Zoraki başkan
2009 Benim annem bir melek
2003-2004 En Son Babalar Duyar
Yabancı Dil Fransızca, İngilizce

Elvan

D. Tarihi: 1990
Boy: 1,70 m
Ölçüler 85/62/92
Göz Rengi Kahve

Rengin

D. Tarihi: 1998
Boy: 1,73 m
Ölçüler 84/64/93
Göz Rengi Mavi

Cast Ajans

Oyunculuğu bir kariyer ve meslek hedefleyen ve hedefleri doğrultusunda çalışan herkesi değerlendirmek ve yeteneklerini ortaya çıkarma amacıyla tam donanımlı bir cast ajans olarak, tüm adayların oyunculuk ve cast ajans başvuru formu üzerinden gönderdikleri başvuruları titizlikle inceliyoruz. Başvuran adaylar arasından çeşitli kriterlere göre uygun gördüğümüz adayları öncelikle ofisimizde bir ön görüşmeye davet ediyoruz. Bu görüşmede, adayların oyunculuk hedeflerini gerçekleştirmek adına ne kadar çaba sarfedebileceklerini anlamaya ve izlemeleri gereken yöntemler ile ilgili bilgi vermeye çalışıyoruz.

Ön görüşme sonrası cast ajans kadromuza kabul ettiğimiz adayları öncelikle yaş ve tip kategorilerine uygun reklam cast görüşmelerine yönlendiriyoruz. Burada amacımız ciddi bir eğitim gerektirmeyen reklam görüşmelerinde ve onaylanmaları halinde reklam çekimlerinde tecrübe kazanmalarını sağlamaktır. Ayrıca set çalışmalarının ne kadar detaylı ve zorlu şartlarda gerçekleştirildiğini de kavramaları, ilerleyen süreçte motivasyonları açısından ciddi katkılar sağlar.

Bu aşamalarla yıllardır sektörün merkezinde bulunan bir ekiple cast ajans olarak, Türkiye'de gelişen Sinema, Tv-Dizileri ve reklam yapımlarına oyuncu yetiştiriyor ve başarılı bir gelişim gösteren tüm adayları menajerlik kadromuza almak için çalışıyoruz. Oyuncu kadromuz arasında yer almak için web sitemizden başvuru yapabilirsiniz: cast ajans başvurusu

Oyunculuk Ajansları

Bildiğiniz gibi ülkemiz özellikle televizyon dizileri sektöründe dünyanın lider ülkeleri konumundadır. Ülkemiz televizyonlarında Türk yapım şirketleri tarafından çekilen televizyon dizileri, dünyanın yaklaşık 45 ülkesinde sezonlarca yayınlanma imkanı bulmuş ve bir çok dizi oyuncumuz bu ülkelerde de çok iyi bilinen oyuncular haline gelmiştir.


Bu güzel gelişmelerle ilerleyen televizyon ve dizi sektörü, ciddi şekilde oyunculuğu saygın bir meslek haline getirmiştir. Oyuncular ve adayları da televizyon dizilerinde oyunculuk yapmak ve kariyerlerini ileri seviyelere taşımak amacıyla oyunculuk ajanslarına başvuru yaparak sektöre adım atarlar.

Oyuncu cast ajansları olarak, tüm adayların oyunculuk ve cast ajans başvuru formumuzu kullanarak bize fotoğraf ve oyunculuk eğitimleri ile ilgili bilgilerini gönderebilmelerini sağlıyoruz. Tüm başvuruları dikkatlice inceledikten sonra onaylanan kişileri görüşme için ofislerimize davet ediyoruz. Burada amacımız yüz yüze görüşerek, doğru kişilerin hazır olacakları zamana kadar gelişmelerine yardımcı olmak ve hazır olduklarını düşündüğümüz zaman da doğru projeler için görüşmelere katılmalarını sağlamak.

Şunu unutmayın ki oyunculuk da diğer tüm meslekler gibi başarılı olunması çok çaba ve emek gerektiren, ve aslında şans faktörünün tek başına hiç bir işe yaramadığı ve eğitimin de çok önemli bir rol oynadığı bir meslektir.

Bu aşamalarla yıllardır sektörün merkezinde bulunan bir ekiple cast ajans olarak, Türkiye'de gelişen Sinema, Tv-Dizileri ve reklam yapımlarına oyuncu yetiştiriyor ve başarılı bir gelişim gösteren tüm adayları menajerlik kadromuza almak için çalışıyoruz. Oyunculuk ajansları kadromuz arasında yer almak için web sitemizden oyunculuk ajansları başvurusu yapabilirsiniz.

oyunculuk ajansları başvurusu